Трубозгиначі, профілезгиначі

Профілезгинальний верстат - це простий у використанні інструмент, що дозволяє виконувати радіусу деформацію. Це обладнання використовується на великому виробництві в невеликому цеху. Багато моделей, завдяки невеликій вазі і компактним розмірам, можна використовувати на будівельних майданчиках.

Труборізи ручні

Ручні верстати для точної та простої обробки труб: холодного різання та вирубки сегментів (виїмок або сідловин) труб різного діаметру. 

 

 

Рейкові преси

Ручні рейкові преси для запресування і випресовування підшипників, втулок та інших деталей.

Стрічкопильні верстати

Ручні стрічкопильні верстати використовуються для розпилювання невеликих заготовок (профілі, куточки, труби) під різними кутами в побутовому використанні, на невеликому виробництві, в майстернях та на будівельних майданчиках.

Верстати ручні для різання та згинання арматури, прутка

Ручні верстати з лінійки наймобільніших і легких верстатів для роботи на будівельних майданчиках або в умовах виробничих приміщень. Немає потреби в підключенні до електромережі і може встановлюватися на будь-якій робочій поверхні.

Верстати для фігурного гнуття дроту та смуги. Ковальське обладнання

Ручні згинальні інструменти та верстати для холодної ковки призначені для  виготовлення елементів огорожі, перил, терас, поручнів, для виробництва різних елементів художньої ковки.

Гільйотини. Ножиці важільні. Дискові ножі

Ручні верстати для різання металу STALEX відрізняються невеликими розмірами і вагою і, відповідно, високим рівнем мобільності. 

Кутовисічні та вирубні верстати

Ручні кутовисічні та вирубні верстати призначені для механічної обробки композитних матеріалів і листових металів. Їх основна функція - вирубка кутів, отворів і окремих сегментів. Інструмент забезпечує високу якість, завдяки використанню гострих лез з вуглецевої сталі. 

Зіговочні верстати

Зіговочний верстат, також називають зіговка або зіг-машина, призначений для роботи з листовим металом при виготовленні з'єднувальних елементів водостоків, повітропроводів та інших робіт, пов'язаних з з'єднанням і відбортовкою металу. 

Верстати для формовки листового металу

Формовку металу використовують у сільському господарстві для виробництва деталей. За допомогою штампування можливо отримати з пласких листів вироби різноманітні за формою та розміром.

Ручні листозгинальні верстати STALEX

Листозгинальні верстати використовуються для виготовлення металевого профілю для вікон, фасадів: відливи, козирки, лиштви, карнизні планки, повітропроводи тощо.

Даний листозгин є аналогом/копією листозгина Тарсо (США).

Ручні листозгинальні верстати TAPCO

Ручні листозгинальні верстати використовуються для виготовлення добірних елементів, металевого профілю для вікон, фасадів: відливи, козирки, наличники, карнизні планки, повітроводи і т. д.

Замовити дзвінок 

 

Зв'яжіться з нами:

 

склад працює з 9.00 до 16.00 

з понеділка по п'ятницю


vibertelegram
facebookyoutubetiktokinstagram

підпишіться на наші соцмережі


© 2023 "WRS DIGITAL UKRAINE"

інформуємо, що сайт wrsua.com з 2022р не є нашим сайтом і за його зміст ми не відповідаємо.

SendPulse logoНадано SendPulse