Проектування, поставка та установка світлодіодних рекламних екранів та дисплеїв
BEST LED Technologies since 2002 year

Екрани для офісів та конференц-залів

Екрани для офісів та конференц-залів

Такі екрани можна встановлювати в конференц-залах, вестибюлях готелей, офісних та інших приміщеннях. Ни них транслюють рекламні ролики, різні презентації, розклад та іншу інформацію.

Опис

Основні переваги екранів:
1. Цільний корпус. Панелі відливають із алюмінія під тиском, їх висока точність закладається ще при проектуванні і потім доводиться до потрібних значень на верстатах з ЧПУ. Похибка в розмірах зведена до мінімуму та складає не більше 0,05 мм.
2. Тривалий термін експлуатації. Світлодіоди працюють від низьковольтового джерела живлення, в результаті чтого вони довше не вигорають та збільшують термін служби екрана.
3. Безшумна робота. Безшумність забеспечується кількома факторами:
- відсутність вентилятора;
- добре продумана розводка друкованої плати;
- ефективний драйвер, що керує роботою світлодіодів (IC).
4. Ідеальна якість картинки. При роботі екранів відсутнє моргання, засвітченя та темні лінії.  
5. Виготовленння екранів на сучасній виробничій лінії. LED-екрани з малою відстанню між пікселями виготовляються за власною запатентованою технологією, яка включає в себе такі процеси:
- фрезерування штампів;
- високоточне зварювання;
- автоматична обробка.
6. Рівномірна передача кольорів. Для світлодіодних екранів характерна стабільна та рівномірна передача кольору, яка досягається при малому споживанні енергії та відсутності перегріву.
7. Затемнення екранів при їх експлуатації виключено. Дисплеї показують стабільність в роботі за рахунок того, що в них є надійний блок живлення, окремий блок передачі даних, функція подачі сигналу про несправність та система розподілу енергії.
8. Безпека в обслуговуванні. Екрани можуть замінюватися в гарячому режимі, що додатково спрощує їх технічне обслуговування.

Товари