Проектування, поставка та установка світлодіодних рекламних екранів та дисплеїв
BEST LED Technologies since 2002 year

Про компанію - WRS Digital Ukraine

о компании.jpg
Проект WRS Digital Ukraine, створений компанією We R.SIGNS, спеціалізується на виготовленні сучасних  світлодіодних екранів. We R.SIGNS - один з найбільших  рекламно-виробничих холдингів. Ми працюємо в рекламному бізнесі і маємо доступ до новітніх технологічних рішень. Це дозволяє створювати найбільш ефективні інструменти  реклами, які найчастіше випереджають свій час.

Починаючи c 2002 рік працюємо зі світлодіодними  технологіями в рекламі. Ми впевнені, що за LED-екранами  майбутнє рекламних технологій. Вже сьогодні вони поза  конкуренцією з багатьох причин:

- працюють на 100% в будь-який час доби;
- практично не залежать від погодних умов при експлуатації  на вулиці;
- привертають на 50% більше уваги в порівнянні зі  статичною рекламою;
- володіють безмежними можливостями у створенні  рекламних конструкцій будь-яких розмірів і конфігурації.

Ми пропонуємо екрани для будь-яких цілей, призначені для установки в приміщеннях і під відкритим небом. Їх комплектація підбирається в залежності від призначення та бюджету.

Про нашого технологічного партнера

Поставками світлодіодної продукції для WRS Digital Ukraine займається надійний виробник - компанія LianTronics. Вона знаходиться в китайському місті Шеньчжень, який є одним з найбільших в світі центрів електронної та електротехнічної продукції.

Компанія LianTronics займається виробництвом світлодіодів з 1998 року. На сьогоднішній день, її виробничі приміщення займають близько 8 000 квадратних метрів. Це найбільше в Китаї підприємство з виготовлення світлодіодної продукції з сучасним обладнанням та автоматизованою комплексною виробничою лінією. Щомісяця LianTronics випускає близько 10 000 квадратних метрів LED-екранів в декількох серіях, розрахованих на зовнішнє і внутрішнє застосування.

Компанія LianTronics займає третє місце в світі за обсягом випуску світлодіодної продукції. Вона поставляє свої вироби в більш ніж 90 країн світу, в тому числі, в США, Японію, Німеччину, Францію, Швецію,Росію та Україну.

Wave soldering automatic line
Wave soldering automatic line
Automatic insertion line
Automatic insertion line
Sorting and grouping automatic line
Sorting and grouping automatic line
Reflow soldering line
Reflow soldering line
Printed-circuit board surface mounting automatic line
Printed-circuit board surface mounting automatic line